Професійні, якісні, оперативні послуги митного брокера, консалтингу ЗЕД, доставки та експедирування вантажу - це все про Нас!

Ласкаво просимо на наш сайт! Давайте знайомитися.

Ми, Експертно-консалтингова група «Укрмитсервіс», молода, але дуже прогресивна Компанія. Як сказав російський публіцист і літературний критик Н.В. Шелгунов, «Молодість із її благородним ентузіазмом, із її смутними прагненнями до чесного, справедливого, до громадської правди є одна з найбільших сил прогресу».

Основні завдання нашої Компанії — це надання нашим клієнтам кваліфікованих послуг та допомоги у вирішенні складних і спірних питань, що вимагають професійних знань і навичок.

Наша Компанія, на правах митного брокера (ліцензія Державної митної служби України серії АВ № 491462 від 12.03.2010 року) надає повний спектр послуг, пов'язаних із декларуванням і митним оформленням товарів у будь-якому митному органі України.

Ми позиціонуємо себе як Компанію нового покоління, з оптимістичними поглядами в пошуках нових, оптимальних і економічно вигідних можливостей для Вашого бізнесу. Наша Компанія охоплює при наданні послуг як митний брокер Київ та інші регіони України.

Надані нашою Компаниею послуги митного брокера не обмежуються тільки декларуванням товару з подальшим його митним оформленням, на сьогодні Ми готові запропонувати Вам послугу зовнішньоторговельного агента, претензійно-юридичну підтримку, сприяння в отриманні дозвільних документів нетарифного регулювання, широкий спектр консалтингових послуг, серед яких консультації з:

● класифікації товарів згідно з УКТ ЗЕД;

● визначення митної вартості;

● визначення країни походження;

● надання преференцій;

● розрахунку обов'язкових митних платежів;

● підготовки супровідних документів;

та ін.

Ми забезпечимо якісне й ефективне транспортування та експедирування вантажів. А комплексне вирішення проблеми доставки Ваших вантажів, а саме: послуга «від дверей до дверей», яка включає в себе митне оформлення і транспортне експедирування, звільнить Вас від необхідності відволікатися від справ, що вимагають від Вас більшої уваги.

Усім відомо, що успіх кожної організації, чи то банк, чи фабрика, завод, підприємство торгівлі або надання послуг, залежить від людей, які в ній працюють. Колектив — це єдиний механізм, об'єднаний спільною метою й завданнями, від роботи якого залежить ефективність функціонування Компанії. Тому дуже важливо сформувати працездатну, згуртовану команду.Фахівці нашої Компанії — професіонали у своїй справі. Їхні великі знання й багатий досвід допомагають у виконанні поставлених завдань, а властиві їм комунікабельність, оптимізм, комплексний підхід у вирішенні складних питань — це основний інструмент ефективного і якісного досягнення поставленої мети.

Ми відкриті для переговорів і плідної взаємовигідної співпраці.

З повагою,
Експертно-консалтингова група «Укрмитсервіс»