Який порядок оскарження рішень митних органів?

Відповідь:

   Скарга на рішення, дії або бездіяльність посадової особи або іншого працівника митного органу, організації (включаючи заступника керівника) подається керівникові цього органу, організації.

Скарга на рішення, дії або бездіяльність керівника митного поста подається до митниці, структурним підрозділом якої є цей митний пост.

Скарга на рішення, дії або бездіяльність керівника митниці, спеціалізованого митного органу, митної організації подається до центрального органу виконавчої влади, який забезпечує реалізацію державної політики у сфері державної митної справи (ДМСУ).

Скарга на рішення, дії або бездіяльність керівника центрального органу виконавчої влади, який забезпечує реалізацію державної політики у сфері митної справи (ДМСУ), подається до центрального органу виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері фінансів, якщо інше не передбачено законом.

Рішення, дії або бездіяльність митних органів або їхніх посадових осіб можуть бути оскаржені безпосередньо в суді в порядку, визначеному законом. (стаття 25, 29 Митного кодексу України)