У яких обсягах дозволяється ввозити в Україну алкогольні напої й тютюнові вироби без сплати податків?

Відповідь:

   Громадяни, які досягли 18-річного віку, можуть ввозити алкогольні напої й тютюнові вироби на митну територію України в ручній поклажі або супроводжуваному багажі без сплати митних платежів та без письмового декларування в таких кількостях із розрахунку на одну особу:
1) 200 сигарет або 50 сигар або 250 грамів тютюну, або ці вироби в наборі загальною вагою, що не перевищує 250 грамів;
2) 5 літрів пива, 2 літра вина, 1 літр міцних (із вмістом спирту понад 22%) алкогольних напоїв. (стаття 376 Митного кодексу України)