Зовнішньоторговельний агент

Якщо у Вас немає часу й можливості займатися купівлею товару, його транспортуванням і митною очисткою — Зовнішньоторговельний агент зробить це за Вас!

Зовнішньоторговельна діяльність передбачає складний механізм взаємин, що виникають у процесі купівлі-продажу товарів на світовому ринку. Ця діяльність потребує особливої уваги в організації закупівлі (продажу) товарів, їх транспортування, митного оформлення, а також значних кадрових ресурсів для забезпечення кваліфікованої роботи в зазначених напрямках. Робота з уникнення можливих ризиків, що можуть виникнути у здійсненні зовнішньоторговельної діяльності (ризик часу й відстані, валютний ризик, зміни законодавства) потребує певних знань, практичних навичок і досвіду. Оптимальне й ефективне рішення уникнути витрат і ризиків — це аутсорсинг ЗЕД (використання зовнішнього джерела/ресурсу).

Компанія «Укрмитсервіс» надає послуги зовнішньоторговельного агента. Ця послуга звільняє Вас від операцій з організації закупівлі товару, перевірки його якості, транспортування, митного очищення, валютних платежів. Використовуючи нашу послугу зовнішньоторговельного агента, Ви заощаджуєте витрати на використання організаційних, фінансових і людських ресурсів, і тим самим отримуєте можливість розвивати нові напрямки Вашого бізнесу, а також сконцентрувати зусилля на вже наявних, що потребують підвищеної уваги.

Як це працює?

Потрібно знати

Окрім залучення агента для укладання зовнішньоторговельного контракту, «Укрмитсервіс» у рамках договору комісії, як комісіонер, за дорученням Клієнта (комітента) може здійснювати зовнішньоторговельну операцію, при цьому фінансово відповідальною особою за оплату товару зовнішньоторговельної операції залишається Клієнт.