Юридична підтримка

«Закон цінний не тому, що він закон, а тому, що в ньому міститься справедливість»

Генрі Ворд Бічер

У процесі своєї діяльності багато організацій стикаються з необхідністю захистити свої права та інтереси не лише в конкурентній боротьбі, але й у відносинах із державними структурами. Серед безлічі причин такої необхідності — незгода з рішеннями, діями або бездіяльністю митних органів.

Експертно-консалтингова група «Укрмитсервіс» як незалежний експерт у галузі митної справи пропонує Вам свою юридичну підтримку.

На основі інформації та документів, наданих Клієнтом, спеціалісти нашої Компанії проаналізують і дадуть юридичну оцінку ситуації, що склалася, а також проконсультують із питання можливих варіантів її вирішення.

Одним із правових інструментів захисту законних прав та інтересів Клієнта, які ми йому пропонуємо, є досудове оскарження рішень, дій або бездіяльності митних органів. Ґрунтуючись на наданих Клієнтом документах і відповідно до норм чинного законодавства, спеціалісти нашої Компанії складуть аргументоване й обґрунтоване звернення до митних органів і забезпечать супровід процедури досудового врегулювання спору з урахуванням установлених порядку та строків оскарження.

Однак досудовий порядок оскарження не є обов'язковим етапом у процесі захисту законних прав та інтересів осіб, чиї права та інтереси порушені в результаті рішень, дій або бездіяльності митних органів, тому кожен має право звернутися за відповідним захистом у судові органи. В такому разі ми пропонуємо своїм Клієнтам правову підтримку у вирішенні спірних питань у судовому порядку, яка включає повний юридичний супровід судового процесу, в тому числі: визначення відповідної компетентної судової інстанції, формування доказової бази та необхідного пакету документів, складання й подачу позовної заяви, захист інтересів Клієнта в ході судового процесу, отримання рішення судових органів і контроль за його належним виконанням.

Звернувшись до нас, кожен Клієнт знімає з себе необхідність участі в досудовому врегулюванні спорів та/або судових позовах, отримуючи натомість професійну юридичну підтримку на всіх етапах оскарження рішень, дій або бездіяльності митних органів.

Експертно-консалтингова група «Укрмитсервіс» надає послуги в рамках статей 24, 25, 26, 29, 529 Митного кодексу України, а саме:

  • проведення консультацій з питань оскарження рішень, дій або бездіяльності митних органів;
  • з оскарження рішень митного органу (митниці) до митного органу вищого рівня (ДМСУ);
  • з оскарження дій або бездіяльності митного органу (митниці) до митного органу вищого рівня (ДМСУ);
  • з оскарження постанов у справах про порушення митних правил до митного органу вищого рівня (ДМСУ);
  • з оскарження податкових повідомлень митного органу, складених за актами камеральних (документальних) перевірок, до митного органу вищого рівня (ДМСУ);
  • з оскарження акта камеральної (документальної) перевірки до митного органу, що проводив таку перевірку;
  • з оскарження рішень митного органу в судовому порядку;
  • з оскарження дій або бездіяльності митного органу в судовому порядку;
  • з оскарження постанов у справах про порушення митних правил у судовому порядку;
  • з оскарження податкових повідомлень митного органу, складених за актами камеральних (документальних) перевірок у судовому порядку.