Укрмитсервіс — компанія нового покоління

Експертно-консалтингова група «УКРМИТСЕРВІС» позиціонує себе як компанію нового покоління: з європейським рівнем менеджменту, сучасними принципами ведення бізнесу, повністю прозорими фінансовими схемами й високим ступенем клієнтоорієнтованості.

Компанія готова надати не тільки митно-брокерські послуги, але також провести роботи по отриманню дозвільних документів відповідних державних органів, попередніх рішень про класифікацію та кодування товарів, що приймається митним органом, організувати якісну доставку вантажу будь-яким видом транспорту і при необхідності здійснити внутрішньопортове експедирування.

Консалтингові послуги, що надаються Експертно-консалтинговою групою «Укрмитсервіс», допоможуть уникнути виникнення помилок, що тягнуть за собою фінансові та часові втрати при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності.

Комплексність послуг, надійність, відповідальність, компетентність, гнучка цінова політика, високий рівень сервісу, висококваліфікований персонал, великий практичний досвід — це головні інструменти нашої діяльності.

Якщо у Вас немає часу й можливості займатися купівлею товару, його транспортуванням і митною очисткою — Зовнішньоторговельний агент зробить це за Вас!

Ви не згодні з діями й рішеннями митних органів і не знаєте, як вийти із ситуації, що склалася — Ми надамо Вам кваліфіковану підтримку.

Пакети послуг— готові рішення для вашого бізнесу

Старт

Гарний старт — запорука перемоги на фініші!

Разовий

Краще один раз спробувати, ніж 100 разів жалкувати

Стандарт

Зручно і надійно

Бізнес

Скористайтеся цією можливістю й покращіть свій бізнес

Статус

Найкраще співвідношення ціни і кількості!

Універсальний

Найкращий вибір серед привабливих пропозицій!

Правовий

Справжня перемога лише та, коли самі опоненти визнають себе переможеними!

Адвокат

Veni, Vidi, Vici — Прийшов, побачив, переміг!

Експерт

Один раз дослідите — сім разів розмитните!